Ależ tam się nienawidzą! Politycy Zjednoczonej Prawicy zarzucają Morawieckiemu… kłamstwo

O tym, że relacje w rządzie nie są najlepsze wiadomo od dawna. Tajemnicą poliszynela jest to, że np. Morawiecki skonfliktowany jest z Ziobrą i Sasinem. „Szorstką przyjaźnią” darzy także Jarosław Kaczyński Zbigniewa Ziobrę. I wiele wskazuje na to, że i samego Morawieckiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tak ostrych jednak słów pod adresem szefa rządu jeszcze nie było. Tym bardziej że padły one ze strony Jacka Ozdoby, formalnie wiceministra w gabinecie Morawieckiego.

– Przestrzegaliśmy przed dodatkowymi ustępstwami. Kamienie milowe były postawieniem kropki nad i. Ta decyzja pana premiera jest błędna. Ona jest historycznym przekroczeniem pewnej granicy – mówił Ozdoba, charakteryzując europejską politykę Morawieckiego.

Co z kolei powinno być „związane z konsekwencjami”. – Decyzję w tej sprawie powinni komunikować liderzy koalicji, Zbigniew Ziobro i Jarosław Kaczyński. Bo sądzę, że premier Morawiecki wszystkich wprowadził w błąd, na pewno mnie – mówił polityk.