PiS przygotowuje ustawę o tym, że TVP ma być obowiązkowana kolportowana przez nadawców i sieci kablowe. Najwidoczniej potrzebny jest obywatelski projekt o zakazie propagandy w domach i usunięciu telewizji publicznej z telewizorów. Zgodnie z Konstytucją mamy prawo do wolności, w tym mamy prawo zapraszać do domów kogo chcemy. A na pewno nie chcemy kłamstw i grzechu, które serwuje codziennie TVPiS.

Pomysły PiS dowodzą tego, jak bardzo ta partia nie rozumie co się dzieje w Polsce i co się wydarzyło. Nie ma bowiem takiej siły, która zmusiłaby normalnych Polaków do oglądania festiwalu hipokryzji, kłamstw i nienawiści, które codziennie serwuje telewizja publiczna. Oglądanie TVP jest także grzechem, bo kto ma styczność z tym pełnym nienawiści przekazem i go akceptuje, ten staje się współwinni. O tym powinni nauczać księża w kościołach!

Reklamy

Telewizja publiczna kłamie codziennie, manipuluje i prowadzi nagonkę na ludzi, którzy chcą oderwać PiS od władzy. I właśnie z tego powodu należy jej zakazać w polskich domach.

Poprzedni artykułPSL rusza ze zbiórką podpisów pod projektem Uczciwa Polska
Następny artykułAfera na Wykopie. Użytkownicy zalewają serwis obrazkami uderzającymi w Obajtka i Orlen