Kampania wyborcza PiS, która trwa nieustająco od kilku miesięcy, idzie coraz gorzej. Kaczyński zalicza liczne wpadki, Morawiecki gubi się w swoich kłamstwach, Moskwa zniszczyła marzenia Polaków o tanim węglu a Duda ośmiesza się kolejnymi podpisami pod idiotycznymi ustawami, szkodzącymi Polsce.

Na porażkę kampanii wyborczej PiS składa się przede wszystkim objazd Kaczyńskiego prezesa po kraju. Co wyjazd, to wpadka. Wystarczy tylko wspomnieć liczną obstawę policji, straszenie protestujących i rozwiązywanie legalnych zgromadzeń, niewpuszczanie mieszkańców na spotkania – to pokazuje nawet zwolennikom PiS, że Kaczyński ma ich gdzieś. Brawo, prezesie. Tylko tak dalej! Treści wystapień nawet nie ma co komentować, pogarszają notowania PiS skuteczniej niż wiele działań opozycji.

Reklamy

Ale przecież to nie wszystko. Niedawno mieliśmy aferę z rakietami Patriot, których Kaczyński nie chciał, bo od Niemców. Tego już nie zrozumieli nawet pisowscy fanatycy, co pokazały liczne badania.

Bardzo dużo dla wyniku PiS w wyborach robią codzienne zakupy – na wsi już się mówi o tym, że na PiS głosują tylko ostatni debile.

A w odwodzie, gdyby tej kampanii było mało, mamy kolejne e-maile Dworczyka, mamy posłów, policję – która robi wszystko co może aby stać się formacją antyspołeczną. No po prostu ideał.

Brawo PiS – tylko tak dalej. Zniknięcie ze sceny politycznej.

Poprzedni artykułRośnie ilość kradzieży w sklepach spożywczych. Przyczyną bieda i głód
Następny artykułAtak na Mentzena. Z badań wyszło, że zagraża PiS?