Mocne słowa Tuska: PiS nie był w stanie przez 7 lat wymyślić tyle afer Platformy, ile wolne media wykryły prawdziwych pisowskich afer w 7 dni

PiS nie był w stanie przez 7 lat wymyślić tyle afer Platformy, ile wolne media wykryły prawdziwych pisowskich afer w 7 dni – powiedział Donald Tusk.

Od kilku lat Wieści24.pl prowadzą w sieci jedyną, stale aktualizowaną listę Afer PiS. Znajduje się na niej ponad 800 pozycji a codziennie dochodzą nowe. PiS jest partią kłamców, aferzystów i przestępców – wynika z analizy tej listy. Naszą listą posługują się politycy wszystkich opcji – czyta ją nawet, jak dowiadujemy się u źrodła – Jarosław Kaczyński, który jest miłośnikiem haków na każdego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Bardzo prosimy aby jak najszerzej propagować Listę Afer PiS w sieci. Udostępniać ją, wklejać pod postami polityków PiS, Solidarnej Polski, za każdym razem przypominać o tych aferach społeczeństwu. Tego draństwa, kłamstw i manipulacji ze strony partii Kaczyńskiego i Ziobro jest po prostu za dużo. Dlatego musimy ludziom pokazywać prawdę.