Niespodziewana zapowiedź Kaczyńskiego: „Musimy zreformować polskie sądy”

Fot. Internet
Fot. Internet

No i proszę. Mimo że PiS rządzi już siedem lat, to ciągle potrafi zaskakiwać. Kaczyński ogłosił właśnie nowy cel: chce zreformować polskie sądy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wiem, brzmi to jak kiepska kpina, ale Kaczyński naprawdę tak powiedział podczas spotkania z mieszkańcami Chojnic. – Musimy zreformować polskie sądy. My w żadnym razie z tej sprawy nie rezygnujemy, nie mówimy, że to jest ponad nasze siły, że to nie do załatwienia. Będziemy tę sprawę podejmować – przekonywał lider PiS.

– Nie ma, szanowni państwo, prawie dnia, żeby gdzieś nie zapadał jakiś skandaliczny wyrok, a przecież nie o wszystkich wiemy. My wiemy o skandalicznych wyrokach, które dotyczą ludzi znanych. A ile jest wyroków skandalicznych, które dotyczą ludzi nieznanych, ludzi, o których nikt się nie upomni, a którzy są krzywdzeni, niekiedy w sposób wręcz obrzydliwy? – zauważył lider PiS.

Czyżby Kaczyński zapomniał, że to PiS od siedmiu lat rządzi niepodzielnie w Polsce? I tez od siedmiu lat „deformuje” polski wymiar sprawiedliwości?