Cztery porażki PiS, które prowadzą do katastrofy gospodarczej Polski

Siedem lat rządów PiS doprowadziło do największego kryzysu w powojennych dziejach naszego kraju. Od momentu upadku komuny nie było w Polsce tak fatalnej władzy jak połączenie Kaczyńskiego i Zobry. Oto cztery wielkie porażki PiS:

Kryzys dzietności – Polaków rodzi się dużo mniej niż umiera. W efekcie nasz kraj po prostu znika, nie będzie komu tutaj żyć ani pracować.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kryzys finansowy – gigantyczna inflacja, niszcząca wartość pieniędzy Polaków, to prosta droga do biedy. Ludzie nie mają pieniędzy!

Kryzys zaufania do państwa – Polacy nie wierzą już w państwo, nie wierzą policji, nie wierzą rządowi. Kłamstwa, przemoc, niszczenie firm – to wszystko powoduje, że ludzie nie chcą takiej Polski.

Kryzys prawny – traktowanie prawa jakby nie istniało spowodowało zahamowanie rozwoju Polski – konsekwencją jest ucieczka firm, gigantyczny spadek inwestycji, rozwijanie się szarej strefy. PiS zniszczył system prawny.

To cztery wielkie porażki porażki PiS, które prowadzą do katastrofy gospodarczej Polski. Nasz kraj się wali w gruzy – przez Kaczyńskiego.