Kaczyński o mieszkańcach wsi: “Chłopi są pazerni, da się im parę złotych przed wyborami i na nas zagłosują”

Chłopi są pazerni, da się im parę złotych przed wyborami i na nas zagłosują – miał powiedzieć Jarosław Kaczyński. Pogardliwy stosunek prezesa PiS do mieszkańców wsi powinien poznać każdy, kto mieszka poza dużymi ośrodkami miejskimi. Skąd taka nienawiść Kaczyńskiego do wsi? To bardzo proste – on całe życie mieszkała  Warszawie i wsi po prostu nie zna, boi się jej.

Kaczyński mieszka w willi, którą w tajemniczych okolicznościach dostała jego rodzina od komuny. W jaki sposób piękny dom w willowej dzielnicy trafił w ręce Kaczyńskich nie wiadomo. Równie tajemniczy jest występ w filmie “O dwóch takich co ukradli księżyc” a potem wyjazd Kaczyńskiego do Związku Radzieckiego i wyjazd do Wiednia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Słowa Kaczyńskiego, które przytoczył Jan Krzysztof Ardanowski obrazują stosunek prezesa PiS do wsi. Wieś jest pożyteczna dla tej partii tylko wtedy, gdy są wybory. Potem pojawiają się różne “piątki przeciwko zwierzętom” i masowe wybijanie polskich hodowli mięsa. “Chłopi są pazerni, da się im parę złotych przed wyborami i na nas zagłosują” – uważa Kaczyński, bo traktuje wieś pogardliwie. Najwidoczniej nienawidzi wszystkiego, co ze wsią jest związane.

I za to powinien zostać przez wieś na zawsze wyklęty.