Skandal w Senacie. PiS głosował przeciwko zwiększeniu środków na leczenie chorych dzieci

Wyniki głosowania Senatu ws zwiększenia nakładów na leczenie onkologiczne dzieci. 54 senatorów za, 40 senatorów przeciw. Wszyscy przeciw to ci z PiS w tym Waldemar Kraska, aktualny wiceminister zdrowia. Głosowanie pokazuje, że PiS nienawidzi polskich dzieci i nie chce dać im szansy na wyleczenie i życie.

Jaka partia w Polsce najbardziej nienawidzi dzieci? To PiS Jarosława Kaczyńskiego. Tak przynajmniej wynika z wyników głosowania w Senacie. Senatorowie PiS z Waldemarem Kraską, czyli wiceministrem zdrowia (!) zagłosowali przeciw zwiększeniu pieniędzy na leczenie dzieci chorych na raka. Trudno o większy przykład bezduszności.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Antypolska pisowska dzicz pokazuje w ten sposób kim naprawdę jest. Interesują ich stołki i wysokie wynagrodzenia, nie ma zaś miejsca na choćby złotówkę na dzieci.

Trzeba o tym za każdym razem przypominać – każda mama, ojciec, dziadek, babcia, wujek w Polsce muszą wiedzieć : PiS nienawidzi dzieci.