Piekło w prawicowym kotle.

Beata Pawlikowska opowiedziała o swoim małżeństwie o Wojciechem Cejrowskim. – To nie był dobry związek. Nie lubiliśmy się, nie byliśmy przyjaciółmi – powiedziała „Vivie” dziennikarka.

Reklamy

– Ja nie lubiłam jego kontrowersyjnego programu w telewizji, bo kompletnie nie zgadzałam się z jego poglądami, on nie znosił moich książek, szczególnie tych o życiu. Walczyliśmy, trzaskaliśmy drzwiami, rozstawaliśmy się, wracaliśmy – powiedziała magazynowi.

Gwiazdor TVP wielokrotnie obrażał innych ludzi, dehumanizował wszelkie mniejszości. Co bardziej szokujące, w 2022 roku wygłosił zadziwiające słowa o Władimirze Putinie.

To właśnie te słowa sprawiły, że polskie teatry odwołały jego występy. W Radiu Wnet Cejrowski stwierdził, że „na wojnie bardziej zależy Bidenowi niż Putinowi”.

– Przekonywał, że Putin zaatakował Ukrainę, bo Zachód złamał daną obietnicę, że Ukraina będzie neutralna – przypomina słowa Cejrowskiego portal NaTemat.

Źródło: Viva / NaTemat

Poprzedni artykułKO 33,3, PiS 22,6 proc. Zyskuje PSL, Agrounia i Konfederacja [SONDAŻ]
Następny artykułZiemkiewicz i Stanowski oddadzą pieniądze z TVP? Opozycja o losie celebrytów PiS za pieniądze podatników