Wzywamy do rozliczenia całej tej politycznej mafii! PiS trzeba ukarać z całą surowością.

Polityczna mafia, która obsiadła polskie państwo, musi zostać rozliczona i otrzymać surowe wyroki.

Donald Tusk ma rację, że żadne instytucje w 100% nie uchronią nas przed złymi ludźmi. Dlatego PiS i akolici muszą być przykladnie, bardzo surowo ukarani, żeby kolejnym kanaliom nawet przez myśl nie przeszło demontowanie demokracji. Delegalizacja, konfiskata, wieloletnie wyroki – napisał profesor Maciej Górecki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mylą się ci, którzy uważają, że do żadnych rozliczeń nie dojdzie. Gdyby tak było, to oznacza że z Polski należy po prostu wyjechać i zostawić ten kraj na dobre. Rozliczenie nie zależy od polityków – zależy od nas, od społeczeństwa.

Im większy nacisk na partie demokratyczne, aby rozliczyć wszystkich, tym większy będzie efekt. Politycy posłuchają głosu społeczeństwa. Rozliczenie jest niezbędne. I PiS będzie rozliczony. Będziemy o tym przypominać codziennie.