Europa potrzebuje zwycięstwa PiS? Czyli odlot Kaczyńskiego

Fot. Internet
Fot. Internet

Jarosław Kaczyński już naprawdę niewiele rozumie z otaczającej go rzeczywistości. Całkiem serio stwierdził bowiem, że Europa „potrzebuje” wyborczego zwycięstwa PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Naszego zwycięstwa bardzo potrzeba i Polsce, i państwom naszego regionu i Europie – pisał Kaczyński w liście skierowanym do mieszkańców Podkarpacia.

– Potrzebujemy w wymiarze wewnętrznym kontynuacji najszerzej pojętego procesu dobrej zmiany, a w wymiarze zewnętrznym utrzymania dotychczasowego kursu w polityce zagranicznej, kursu zorientowanego na umacnianie naszej podmiotowości oraz na rzeczywistą pomoc bohatersko walczącej z barbarzyńską rosyjską agresją Ukrainie – dodał lider PiS.

Rząd i PiS dołuje w sondażach a kolejna kadencja jest już niemożliwa. Polska mierzy się z kryzysem gospodarczym jakiego nie było od 1989 r. A tymczasem lider partii rządzącej opowiada absolutne kocopoły.