Paniczna reakcja pisowskiego reżimu, której byliśmy świadkami po tym jak media ujawniły złapanie a potem wypuszczenie rosyjskich szpiegów i sabotażystów w Trojemieście dowodzi, że państwo PiS jest kompletnie nieprzygotowane i nie radzi sobie z zabezpieczeniem Polski. Im dłużej PiS rządzi, tym w większym niebezpieczeństwie pozostaje nasz kraj.

Przypomnijmy, pisowskie służby w środku nocy złapały w okolicach Naftoportu w Trójmieście trójkę nurków wyposażonych w profesjonalny sprzęt. Szpiedzy nie mieli dokumentów ani pozwoleń na jakiekolwiek pływanie. Wypuszczono ich błyskawicznie. Wmówili pisowskim służbom, że są Hiszpanami.

Reklamy

To typowy schemat działania rosyjskich służb specjalnych. Sabotażyści mogli szykować się do zniszczenia krytycznych elementów infrastruktury. Co tymczasem opowiada rzecznik służb specjalnych PiS? Że wszystko ma pod kontrolą. Być może chodzi mu o kontrolę nad przekazem w pisowskich mediach bo szpiedzy zniknęli.

Sprawa pokazuje, że PiS nie jest w stanie dbać o bezpieczeństwo Polaków a każda godzina,  w czasie której Morawiecki czy Kamiński są u władzy podwaja niebezpieczeństwo. Czy musi ktoś zginąć, aby to zrozumieć?

Rządzi nami banda niekompetentnych durniów.

Poprzedni artykułCeny coraz wyższe, za pensję kupić można coraz mniej
Następny artykuł„Złodzieje, złodzieje”. Setki tysięcy Polaków przeciwko pisowskim podwyżkom cen ciepła