PiS oszukuje Polaków na cenach gazu. To cena za monopol, wielkie przesiębiorstwo multiewnergetyczne, którym zarządza Obajtek. Płacimy za gaz najwięcej w Europie, mimo że jego cena bardzo mocno spada. Ale nie w Polsce.

Pisowska propaganda dwoi się i troi by uzasadnić największe złodziejstwo jakiego dopuścili się politycy. Najpierw okradano Polaków na cenach paliw, teraz na cenie gazu. Na czym polega oszustwo? Po pierwsze Polska wydobywa gaz samodzielnie i pokrywa sporą część zapotrzebowania z własnego wydobycia. Dlatego nie było żadnych powodów by ceny podnosić tak mocno. Po drugie na światowych giełdach ceny spadły do poziomu sprzed wojny! Czyli gaz w naszych kuchenkach i w naszych firmach powinien również stanieć. Ale tak się nie dzieje.

Reklamy

PiS odkrył sposób jak okradać Polaków wmawiając im, że to przez kogoś innego. Jednak cena jaką płacimy za gaz ma jeszcze jedną, mroczną stronę. Upadają firmy. Fala bezrobocia rozlewa się po całym kraju.

Tak naprawdę płacimy rachunek za PiS. Rachunek za Orlen. Rachunek za Obajtka, Morawieckiego, Kamińskiego, Wąsika. Potężny rachunek.

Poprzedni artykuł„Złodzieje, złodzieje”. Setki tysięcy Polaków przeciwko pisowskim podwyżkom cen ciepła
Następny artykułPiS chce zmanipulować wybory. Będą oszustwa na skalę jakiej jeszcze nie widzieliśmy