Niezależnie od wszystkiego co dzieje się dzisiaj, niezależnie od wysiłków hejterów PiS, prowokacji służb specjalnych, niezależnie od pompowania pieniędzy w sprzedajnych dziennikarzy, niezależnie od manipulacji i kłamstw – wygramy! Wygra Polska, wygramy lepszą przyszłość naszych dzieci i wnuków. Polska znowu będzie piękna!

Dzisiaj bierzemy w swoje ręce los naszego kraju, przed nami lepsza, piękniejsza Polska. Dlatego odsuniemy od władzy i rozliczymy Kaczyńskiego, Ziobrę i wszystkich ich ludzi. Staną przed trybunałami, sądami, komisjami. Odbierzemy pieniądze, które wypłacił Czarnek, które wzięli hejterzy, oddamy je Polsce. Zbudujemy lepszy, piękniejszy kraj.

Reklamy

Nie mają znaczenia sztuczne konflikty, które próbuje wywoływać PiS z Solidarną Polską. Nie nabierzemy się na sztuczki sprzedajnych kolaborantów z mediów. Polskie Stronnictwo Ludowe, Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Polska 2050, Lewica, Konfederacja – te partie wejdą do parlamentu zwycięskie i mocniejsze niż kiedykolwiek. I zbudują nową, lepszą Polskę.

Lepsza Polska to hasło wspólne dla wszystkich demokratycznych partii opozycyjnych. Jest nas więcej i wygramy. Wygramy, bo Polacy czują, że czas na zmiany. Bo Polacy wierzą w lepsze jutro, bo wiedzą, że Kaczyński zawiódł, że Morawiecki oszukał, że Ziobro zniszczył. Polski z tymi panami nie chcemy. Ich miejsce jest na procesach.

Do władzy dojdą ludzie wykształceni i mądrzy, mający lepszy pomysł na przyszłość. Wygramy, bo w nas jest moralna siła zwycięzców a im pozostało tylko kłamstwo.

Parie opozycji demokratycznej wygrają te wybory! Polska będzie znowu piękna.

Poprzedni artykułHejter Matecki przegrał proces. „Dariusz został zmieciony z planszy.”
Następny artykułPolska nie zapomina: PiS i Solidarna Polska to resortowe dzieci