Jarosław Kaczyński może odetchnąć z ulgą. Wreszcie coś wygrał! Co prawda konkurs na Biologiczną Bzdurę Roku, ale to zawsze coś.

Reklamy

Nagroda została przyznana za słynne już słowa lidera PiS, które padły podczas spotkania z wyborcami w Ełku. – Mężczyzna, żeby popaść w alkoholizm, to musi pić nadmiernie przez 20 lat. Przeciętnie, bo to oczywiście jeden krócej, drugi dłużej, bo to zależy od cech osobniczych. A kobieta tylko dwa – wypalił Kaczyński.

– Ja mówię to na poważnie. Przez wiele lat miałem częsty kontakt, to była współpraca jeszcze w latach osiemdziesiątych, w podziemiu, z człowiekiem, który był niewątpliwie najwybitniejszym specjalistą od alkoholizmu w Polsce. Już dzisiaj nie żyje, ale zawsze mówił, że o ile udało mu się wyleczyć – a miał taki oddział, gdzie był ordynatorem, gdzie leczył alkoholików – jedną trzecią mniej więcej mężczyzn i ani jednej kobiety. Radzę z tym uważać, także młodym kobietom… – perorował szef  Zjednoczonej Prawicy.

Za prezesem PiS uplasowała się Justyna Socha, nieformalna liderka ruchu antyszczepionkowego. Uznała ona bowiem, że nie da się przeszczepić organu od zmarłej osoby, bo „organy muszą być ciepłe”. Jak wiec widzimy, konkurencja była ostra.

Żródło: rp.pl

Poprzedni artykułCodzienność PiS. „Strach i łamanie kręgosłupów”
Następny artykułSondaż na otarcie łez? Kolejny marny wynik PiS