Po co lepsza szkoła? Czarnek powiesi krzyże, do szkoły przyśle komisję złożoną z polityków PiS i księży i każe wydrukować kolejne podręczniki o Kaczyńskim. To jednak nie będzie miało nic wspólnego ani z prawdziwą edukacją ani z dawaniem nadziei młodym ludziom. PiS jest partią, która zabija przyszłość naszych dzieci.

Polsce potrzebna jest lepsza szkoła. Szkoła, w której nauczyciele zarabiają w końcu odpowiednio, mają dużo czasu na poszczególne dzieci, mogą przyjrzeć się ich umiejętnościom i je rozwijać. Trzeba też powoli zmieniać program, aby usunąć z niego rzeczy mało przydatne w życiu. Nauczyciele powinni mieć możliwość rozwoju i wprowadzania własnych metod oraz więcej czasu na przygotowanie, a dzieci ciekąwą naukę, która zapewni im lepszą przyszłość.

Reklamy

Lepsza szkoła to taka, w której nie ma Czarnka. W której nie ma ideologii, polityki, Kaczyńskiego i kłamstw. Szkoła nadziei i rozwoju.

PiS takiej szkoły nie zapewni. Nigdy.

Poprzedni artykułEmeryci zostawieni na pastwę losu. Bezużyteczni po wyborach
Następny artykułDwóch europosłów PiS brało łapówki? Szokujące informacje dot. afery szpiegowsko-korupcyjnej w Parlamencie Europejskim