Kurski, Błaszczak i Kamiński będą przesłuchani w sprawie promocji zoofilii na swojej konferencji prasowej.

„Sędzia Andrzej Krasnodębski z Sądu Okręgowego w Warszawie wydał postanowienie, które przejdzie do historii – bo w przyszłości stanie się podstawą do pociągnięcia do odpowiedzialności karnej najważniejszych polityków rządu PiS.
Na nasz wniosek Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał przesłuchanie Jacka Kurskiego, Mariusza Błaszczak i Mariusza Kamińskiego w związku z tym, że prezentowali i w TVP rozpowszechniali materiały pedofilskie i zoofilskie, ale przede wszystkim za to, że w czasie kryzysu migracyjnego przy granicy białoruskiej celowo szczuli Polaków przeciwko ludziom o innym pochodzeniu etnicznym.
„Zgwałcił krowę, chciał dostać się do Polski? Szczegóły ws. migrantów na granicy” – tak TVP tytułowała relację z konferencji ministrów Mariusza Błaszczaka i Mariusza Kamińskiego. W jej trakcie pokazano zdjęcia pornograficzne – mężczyznę kopulującego z krową (tak to przedstawiał Kamiński, aczkolwiek później wyszło na jaw, że to kard z filmu przedstawiającego seks z klaczą) oraz kilka zdjęć pedofilskich.
Padły nazwiska dwóch migrantów, w których telefonach miały zostać znalezione nagrania.” – napisał Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
Poprzedni artykułDwóch europosłów PiS brało łapówki? Szokujące informacje dot. afery szpiegowsko-korupcyjnej w Parlamencie Europejskim
Następny artykułGaz nadal horrendalnie drogi! Dlaczego Orlen nie obniża cen?