Polacy potrzebują zmiany bo są smutni i nieszczęśliwi. Wystarczy wyjść na ulicę i zobaczyć jak wyglądają miny ludzi, którzy nią idą. Większość myśli tylko o tym jak przeżyć od pierwszego do pierwszego. Nie ma pozytywnych nastrojów, nie ma uśmiechu. Pod rządami PiS Polska zmieniła się w kraj brunatnego terroru wobec kobiet.

PiS jest partią, która wprowadza do Polski najgorsze, najbardziej obrzydliwy ustrój na świecie – ponury terror starych dziadów, którzy nie mają już przed sobą życia i realizują jakieś chore wizje, nie myśląc w ogóle o przyszłości. Bo co jest przed Kaczyńskim? Tylko grób. Jemu nie zależy, nie ma dzieci, nie ma wnuków, nie ma rodziny. Swojego brata wysłał do Smoleńska tyle i wyłącznie z powodów politycznych. Kazał mu lądować i jechać na jakieś polityczne spotkanie.

Reklamy

Jak taki człowiek, ogarnięty żądzą władzy, ma być kimś kto prowadzi kraj ku jakimś pozytywom. Nie ma takiej możliwości. On Polskę zniszczy.

Razem z nami. Bo tylko w chorym umyśle może urodzić się myśl, żeby wysłać na kobiety policjantów z metalowymi pałami. Tylko chory umysł może tworzyć wizję podsłuchiwania opozycji, włamywania się do ich telefonów. Tylko chory umysł może koncentrować się na polityce a nie na dobrze narodu.

I takim chorym umysłem jest stary dziad z Żoliborza.

Poprzedni artykułJak PiS okradł emerytów z oszczędności?
Następny artykułMnożą się pytania o podejrzaną transakcję z Saudami. PiS ma kłopoty