Skandal w mediach. W opinii wielu osób Wielowieyska stwierdziła, że Tusk powinien ustąpić ze stanowiska młodszym. Nie wspomniała ani słowem o Kaczyńskim. Czy to stawia ją na równi z pisowskimi propagandzistami? Czy tylko “rozważa opcje” jak sama się broni?

– Pani redaktor Wielowieyska wzywa dziś lidera nasilniejszego ugrupowania opozycyjnego do rezygnacji. W roku wyborczym, który zdecyduje czy PiS straci władzę. Czasami bardziej rozumiem hejt mediów rządowych obawiających się wygranej Tuska, niż dziennikarzy wolnych mediów – skomentował zachowanie Wielowieyskiej Bartłomiej Sienkiewicz.

Reklamy

Dzisiaj musimy oczyścić Polskę z PiS. Zachowania takie, jak prezentuje owa redaktor, przypominają jednak że nie może być oczyszczenia naszego kraju z reżimu totalitarnego bez oczyszczenia dziennikarstwa.

Dziennikarka się broni, że tylko rozważa i analizuje takie opcje. Jednak to tłumaczenie mało przekonujące. Na wszystko musi być czas i miejsce. Dzisiaj są inne priorytety, czego owa dziennikarka najwyraźniej nie rozumie. Najpierw porozważajmy scenariusze Polski bez Kaczyńskiego. Po odsunięciu od władzy szkodników z PiS i zabezpieczeniem kraju przed powrotem populizmu możemy zająć się innymi sprawami…

Poprzedni artykułKaczyński wiedział, że Putin zaatakuje Ukrainę a mimo to spotykał się z jego sojusznikami
Następny artykułZalewska będzie pozwala przez Nitrasa. Dość kłamstw