Jeśli ktokolwiek z was, działaczy PiS lub Solidarnej Polski, popełnił przestępstwo, okradł budżet państwa, zrobił coś wbrew interesowi narodu – nie liczcie na bezkarność. Będziecie siedzieć!

Będziecie objęci śledztwem, nawet jeśli wcześniej jakiś zaprzyjaźniony lub sterowany prokurator je umorzył, będziecie sądzeni w procesie sądowym, nawet jeśli wcześniej je umorzono, będziecie stawać przed komisjami śledczymi a nade wszystko wasze nazwiska będą na liście zdrajców Polski, którą stworzy nowy Instytut Zapobiegania Przestępstwom Politycznym, który powstanie zamiast IPN. Będą Was ścigać agenci Centralnego Biura Śledczego, pieniądze będą z was ściągać komornicy a specjalny zespół prokuratorów będzie analizował strona po stronie zapisy waszych dokonań.

Reklamy

Bo czas bezkarności politycznej, który panował w Polsce po 1989 roku się skończył. Niepisana umowa, która mówiła, że jeśli tylko nie przesadzacie u władzy, to nie rozliczamy po wyborach, także się skończyła. Jest nieważna, wygasła.

Zniszczyliście Polskę i nie będzie dla was litości i przebaczenia. Wasi koledzy i koleżanki donoszą codziennie. Spływają kwity, oświadczenia, informacje. Wiemy o was bardzo dużo, dowiemy się więcej. Służby już czują, że skończył się wasz czas, działają na rzecz opozycji.

Was już nie ma.

Poprzedni artykułMilioner Rydzyk. PiS dało na biznesy Rydzyka minimum 325 mln zł!
Następny artykułTylko naiwni ludzie mogą liczyć na, że PiS polepszy sytuację w Polsce