PiS zgłupiał do reszty. Chce zmieniać termin letnich wakacji

Ministerstwo Głupich Pomysłów PiS wymyśliło, że trzeba ludziom zmienić termin letnich wakacji. Dzieci miałyby zaczynać wakacje szkolne w różnych terminach w różnych województwach. Najbardziej poszkodowane będą te, które będą miały szkołę najdłużej. Pomysł wyszedł od niejakiego Andrzeja Gut-Mostowy.

Facet najwyraźniej zwariował, ale trudno się dziwić, bo przeszedł z PO do Porozumienia a potem poparł PiS. Te polityczne zmiany musiały być wyjątkowo trudne do zniesienia, skoro teraz, w ramach swojej posady w ministerstwie głupich pomysłów siedzi i proponuje takie bzdury.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


My też mamy pomysł panie Gut-Mostowy. Proponujemy długie wakacje dla polityków PiS. Może Białołęka? Jest tam takie miejsce odosobnienia, przyda się i panu i pańskim kolegom. Pojedyńczych cel raczej nie będzie, ale za to ile radości ze wspólnego wieloletniego przeżuwania gorzkich wyroków za idiotyczne pomysły?

Czy naprawdę w tym kraju nie ma pan poważniejszych problemów? Czy naprawdę nie wie pan gdzie są kłopoty w gospodarce, wywołane przez PiS? Nie wstyd panu siedzieć w rządzie, którym rządzi kłamca, ukrywający swój majątek przed społeczeństwem? Nie wstyd panu, że ciągle nakładane są nowe podatki, daniny, że ludzie są oszukiwani, że inflacja szaleje?

Hańba! Wieczna hańba dla kolaborantów PiS.