Jeśli ktoś zadaje sobie pytanie “Skąd PiS ma jeszcze poparcie” to odpowiedź jest prosta. Popatrz człowieku w lustro. Co zrobiłeś, żeby przeciętny wyborca PiS, żyjący w twojej okolicy, dowiedział się o aferach PiS?

Reklamy

Nie masz pomysłu? Podpowiadamy:

  1. Umieść na swoim Facebooku link do listy 900 afer PiS. Lista jest przez nas aktualizowana na bieżąco.
  2. Masz dostęp do drukarki? Wymyśl i wydrukuj jakieś kreatywne hasło na temat PiS. Możesz wymyśleć swoje, ważne, żeby odnosiło się do tego co ludzi boli: ceny, inflacja.
  3. Wszędzie gdzie się da mów o tym, że PiS to partia oszustów, kłamców i aferzystów, która doprowadziła Polskę do ruiny. Chodzi o to, aby stworzyć wokół tej partii klimat, który odstraszy wyborców umiarkowanych.
  4. Każdemu naokoło i w sieci mów, że jeśli chce aby było coraz gorzej, niech po prostu nie idzie na wybory. Taka forma “zniechęcania” aktywizuje ludzi. Musimy mieć jak największą frekwencję aby przegłosować oszukanych przez PiS ludzi.
  5. Jak najwięcej osób powiadom o Wieści24.pl. Jesteśmy znienawidzeni przez PiS za prowadzenie listy afer i ciągłe wskazywanie ich problemów, oszustw i opisywanie kłamstw. To najlepsze źródło wiedzy dla każdego wyborcy.

NIE OCZEKUJ ŻE KTOŚ COŚ ZROBI ZA CIEBIE! DZIAŁAJ! NIE NARZEKAJ! RAZEM MOŻEMY ZMIENIĆ POLSKĘ NA LEPSZE. 

 

 

Poprzedni artykułTortury w więzieniu nadzorowanym przez Ziobro. Kiedy dymisja?
Następny artykułPiS uprawia grabież majątku narodowego. Ostre słowa znanego adwokata