Istnieją bardzo proste sposoby, które może zastosować każdy z nas, nawet w tej chwili, siedząc przy komputerze czy korzystając ze smartfona, aby pogrążyć Kaczyńskiego, który sromotnie przegra wybory. Jakie to sposoby?

Wystarczy informować sąsiadów o skutkach głosowania na PiS oraz szeroko udostępniać listę ponad 900 pisowskich afer, którą prowadzimy od kilku lat.  Żaden reżim nie ma szans z masowym ruchem społecznym. 

Reklamy

Redakcja Wieści24.pl jest najbardziej znienawidzonym przez PiS medium, ponieważ konsekwentnie odnotowuje przestępstwa, przekręty i oszustwa władzy. Prowadzona przez nas lista afer jest stale uzupełniania więc jej szeroka dystrybucja w sieci pomoże osobom, które wahają się co do głosowania zobaczyć prawdziwą obrzydliwą i skorumpowaną twarz PiS.

Drugi sposób, czyli drukowanie prostych i krótkich komunikatów do sąsiadów jest również bardzo skuteczny. Tutaj liczy się jasny i bardzo dobitny przekaz. Przez PiS jest drożej.

Narzekasz na politykę w Polsce? Masz dość tego co się dzieje? Nie czekaj, działaj! Twoja pomoc jest bezcenna! Udostępnij listę afer już teraz. Wklej link do niej pod postami polityków PO, PSL, Polska 2050, Lewicy, Konfederacji, PiS i Solidarnej Polski. Zrób o tym film i umieść na YouTube, nagraj komentarz na TikToku. Wspomóż nas w dokumentowaniu oszustw władzy.

 

Poprzedni artykułPiS oferuje miliony za krytykę Tuska, Hołowni, Kosiniaka-Kamysza i Trzaskowskiego
Następny artykułOrlen nadal rżnie Polaków na kasę. Rekordowe marże to cena za monopol