Odbierzcie majątki beneficjentom i zleceniodawcom Willa Plus

W mediach pojawiły się plotki, że za programem Willa Plus Czarnka stał Kaczyński. Nie, tak nie było. Za programem rozdawania pieniędzy z naszych podatków stoi chciwa i skorumpowana, zachłanna i niemoralna rzesza ludzi, których łączy logo PiS. Oni wszyscy powinni za to zapłacić z własnej kieszeni.

Przepisy o odbieraniu majątku już istnieją, uchwalił je Ziobro. Byłoby bardzo wskazane, aby właśnie one zostały użyte do odebrania wszystkich tych nieruchomości, które w bezczelny sposób są transferowane do PiS. Czarnek jest jednym z głównych sprawców, ale bynajmniej nie jedynym. Winnych jest dużo więcej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I za to powinny być nie tylko procesy, ale też aresztowania o szóstej rano. Tak jak służby pisowskie bezczelnie wchodzą do ludzi rano z powodu pomówień i kłamstw lub tak zwanych „decyzji politycznych” (czyli w rzeczywistości w ramach walki z opozycją), tak prawdziwe demokratyczne służby, podparte decyzją prawdziwego niezależnego sądu wejdą i odzyskają wszystko to, co PiS rozdał przed swoją klęską w wyborach.

Bo to będzie ich klęska. To będzie ich koniec. Do tego powinny dążyć wszystkie partie demokratyczne w Polsce.