PiS jest w całkowitej rozsypce. Rozdawanie kasy to świadectwo ich upadku i gotowy akt oskarżenia

Program Willa Plus czyli rozdawanie na lewo i prawo pieniędzy na kilkadziesiąt nieruchomości to obraz degrengolady i rozpadu PiS. Czarnkowi, Kaczyńskiemu i Morawieckiemu wydaje się, że jak teraz ich ludzie dostaną gigantyczną ilość nieruchomości, to przetrwają najbliższe osiem lat, krytykując władzę. Głupie to i prymitywne myślenie.

Jednym z pierwszych zadań partii demokratycznych po wygranych wyborach jest uchwalenie prawa, które odbiera niesłusznie przyznane pieniądze, odbiera nieruchomości zagrabione tak naprawdę z naszych kieszeni. Nie może być bowiem zgody na zabieranie pieniędzy budżetu państwa w tak ordynarny i obrzydliwy sposób i przekazywanie ich jakiejś grupce kolesi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To, że sprawa była ustalona z kierownictwem PiS potwierdził niechcący Morawiecki, gdy zaczął chwalić Czarnkowy program. Szybko się okazało, że miał w tym swój interes – pieniądze na wille otrzymał Dworczyk. Premier myślał, że to jakoś się ukryje, ale się nie udało. Mamy więc zorganizowaną grupę, mamy motyw i narzędzie zbrodni. Nie trzeba nic więcej.