Kanał Propagandowy: Stanowski i Mazurek już się nie kryją, zawodowy koniec pseudo-dziennikarza z RMF?!

Szambo wybiło. Po tym jak media ujawniły aferę Willa Plus, czyli fakt iż Przemysław Czarnek przyznał milionowe dotacje na zakup lub budowę nowych siedzib organizacjom powiązanym z PiS, do frontu obrony aferzystów przystąpili Robert Mazurek i Krzysztof Stanowski z tzw. Kanału Pisowskiego.

“Robert Mazurek razem z Krzysztofem Stanowskim powtórzyli kłamstwa Przemysława Czarnka i przekonywali na antenie Kanału Sportowego, że afera Willa Plus to pikuś,
Czemu więc Stanowski i Mazurek powtarzali propagandę Czarnka? Część willi z tak zwanego programu Willa Plus zakupiono od Polskiego Holdingu Nieruchomości, który powstał w wyniku konsolidacji spółek należących do Skarbu Państwa. Prezesem Polskiego Holdingu Nieruchomości jest Marcin Mazurek. Prywatnie brat Roberta Mazurka. To szambo” – skomentował sytuację jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Po “występie” Mazurka ze Stanowiskiem wiele osób uważa, że to zawodowy koniec dziennikarza z RMF. Łuski spadły, dla pieniędzy przeszedł wprost na stronę aferzystów z PiS.