Tania energia i tanie ciepło dla Polski, nowe szanse rozwoju pieniądze dla wsi, ochrona firm i uproszczenie prawa, lepsza edukacja oraz nowe miejsca pracy a także praca na rzecz wzrostu wartości złotówki oraz bezpieczeństwo. PSL przygotowuje swój program na nadchodzące wybory i zamierza skupić się na kluczowych sprawach dla Polski i Polaków.

Ludowcy nie mówią o rewolucji. Zapowiadają pracę u podstaw i rozwiązanie najważniejszych problemów Polaków, czyli przede wszystkim pracę nad wzrostem wartości złotówki, zdecydowaną walkę z inflacją, zadbanie o tanią energię i tanie ciepło zarówno w miasta jak i na wsi, inwestycje w nowe technologie oraz rozwój innowacji, duże inwestycje w edukację – w tym wynagrodzenia nauczycieli i lepszy program nauczania, nowe miejsca pracy a także uproszczenie prawa.

Reklamy

Polska musi być krajem, w którym opłaca się uczyć, żyć, pracować, w którym można bezpiecznie założyć rodzinę i wierzyć w lepszą przyszłość – mówią działacze PSL. Dość z arogancją władzy, dość z bezkarnością polityków. Ważny element program PSL to rozliczenie afer polityków układu władzy. Innym kluczowym elementem jest ochrona senioró.

PSL zamierza też uruchomić nowe programy rozwojowe dla wsi. Lepsza bezpieczna przyszłość to jedno z hasłem  ludowców.

 

Poprzedni artykułKO 33,9, PiS 20,6 proc. Kaczyński traci przez Czarnka i operację Willa Plus [SONDAŻ]
Następny artykułPaweł Bejda z PSL ujawnia potężną aferę PiS: haubice z Korei to stary złom