Wstrząsające pismo policji: mają szukać… używanych mebli. PiS doprowadził służbę do upadku

Policjanci dostali pisemne polecenie rozpoznania miejscowych firm i instytucji pod kątem możliwości wydziadowania od nich używanych mebli – ujawnił jeden z internautów.

“Szanowni Państwo,

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

W związku ze zwiększeniem stanów etatowych jednostek Policji woj. śląskiego, a także wyeksploatowaniem części asortymentu kwaterunkowego – zaistniała konieczność pilnego zakupu lub pozyskania, w głównej mierze szaf ubraniowych, biurek pracowniczych oraz krzeseł. Ze względu na ograniczenia, w możliwości wydatkowania środków budżetowych -zasadnym jest podjęcie działań zmierzających do pozyskania zbędnego, ww. asortymentu – również na zasadach darowizny od podmiotów współpracujących z policją, w ramach obowiązujących przepisów.

Wobec powyższego, proszę Państwa o przeprowadzenie rozeznania, wśród instytucji mających siedzibę na terenie podległym Państwa jednostkom Policji pod kątem możliwości przekazania używanych, ale pełni funkcjonalnych szaf ubraniowych, biurek oraz siedzisk Jako obligatoryjne należy traktować nawiązanie kontraktu w ww. zakresie z państwowymi jednostkami Organizacyjnymi np. Sądy. Prokuratury, Jednostki Wojskowe, Straż Pożarna itp. oraz jednostkami samorządu terytorialnego.

Informację nt. podjętych działań i ich efektów bardzo proszę przekazać do Wydziału Zaopatrzenia KWP w Katowicach, w terminie do…”