[Counter-Box id="1"]

Czytelnicy „Najwyższego Czasu” mogą mieć problem ze znalezieniem portalu nczas.com. Został on bowiem zablokowany na polecenie służb specjalnych.

Reklamy

– Mam już pewność, że portal http://nczas.com został zablokowany na polecenie służb specjalnych. Zwracam się do @prezydentpl @PremierRP z oficjalnym pytaniem czy zatwierdzili to skandaliczne łamanie konstytucji. Panie Prezydencie, Panie Premierze czy wiecie co robicie? – poinformował Tomasz Sommer, redaktor naczelny zamkniętego tygodnika.

– Od początku wojny w Ukrainie polskie służby cenzurują Internet na podstawie obowiązującego od lat art. 180 prawa telekom. Przepis ten umożliwia ABW żądanie blokady treści. Nikt tych żądań nie weryfikuje. Nieznana jest też ich skala. Tak zamknęli nczas.com – dodał Sommer.

– Gigantyczny skandal. ABW zablokowała stronę intenetową jednego z najstarszych polskich tygodników – Najwyższego Czasu! http://Nczas.com. Blokada jest kapturowa. Nie ma żadnej decyzji, którą można zaskarżyć. Niszczą firmę. Łamią Konstytucję. Zaczyna się dyktatura – skomentował Jan Piński z Wieści24.

PiS już wielokrotnie pokazywał, ze nie lubi wolnych mediów. Kto jest więc następny do zamknięcia?

Poprzedni artykułIdzie bieda. Wszystko przez inflację
Następny artykułJak daleko posunie się spanikowany Kaczyński? Roman Giertych: Polowanie na opozycję