Biden odmówił spotkania z Jarosławem Kaczyńskim!

Prezydent USA odmówił spotkania z prezes PiS. Trudno o bardziej oczywistą deklarację: Jarosław Kaczyński nie będzie tolerowany przez amerykańskie władze. Nasz największy sojusznik daje nam w ten sposób do zrozumienia, że Kaczyński musi odejść.

Nie doszło do spotkania Joe Bidena z Jarosławem Kaczyńskim. Pomimo usilnych prób otoczenia Kaczyńskiego, aby zrobić chociaż jedno zdjęcie, odmówiono. Gorycz porażki, jaką przeżywa teraz prezes PiS, jest ogromna. Słabnący prezes antydemokratycznej partii doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że jego czas się skończył a on sam będzie musiał teraz odpowiedzieć za to, co zrobił z Polską.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Amerykanie nie chcą Kaczyńskiego bo zbyt dobrze wiedzą o jego konszachtach z Rosją i Putinem. Doskonale wiedzą jak próbował wciągnąć Polskę w strefę wpływów rosyjskich. Znają jego przeszłość.

Dlatego Kaczyński dzisiaj został sam.