Kolesiostwo i nepotyzm: młodziutka narzeczona asystenta Kaczyńskiego wicedyrektorką w KGHM

Narzeczona Michała Moskala, asystenta Jarosława Kaczyńskiego, tego od “Piątki przeciw zwierzętom” została wicedyrektorem w KGHM Polska Miedź. Zarobki? Nawet 30 tysięcy zł. Jak to szło? Korupcja, kolesiostwo i nepotyzm krzyczał Kaczyński. A potem swój program zrealizował i jak widać nadal realizuje.

Moskal w sercu PiS? Tak, Michał Moskal to asystent Kaczyńskiego. Jak widać załatwił przy pomocy swoich kontaktów narzeczonej posadę. 30 tysięcy złotych na miesiąc to kwota, o której przeciętny Polak może tylko pomarzyć a zapewne do tego dojdą różnego rodzaju premie i dodatkowe wynagrodzenie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS to partia przesiąknięta arogancją i kolesiostwem. Zwykli ludzie nigdy nie awansują, bo tacy Moskale i podobne im osobniki funkcjonują, blokując uczciwym ciężko pracującym drogę awansu.

Informację podał portal Oko.press.