Syf i patologia w policji.
Stan policji za rządów PiS jest tragiczny. Policjanci są groźni dla ludzi, a nie dla przestępców.
Stan policji za rządów PiS jest tragiczny. Policjanci są groźni dla ludzi, a nie dla przestępców.