Tragiczna śmierć dziecka przez kampanię nienawiści PiS i Solidarnej Polski [+18]

Zaszczucie młodego człowieka przez pisowskie media było przyczyną śmierci syna posłanki opozycji. “Macie krew na rękach sku**ysyny z TVP i PiS. Jesteście ludzkimi śmieciami. Dziecko nie żyje. Niewinne dziecko. Życzę wam jak najgorzej i nienawidzę was!” – napisał jeden z internautów, komentując całą sprawę.

W Polsce wrze. Atak, który przygotowały Solidarna Polska i PiS na opozycję zakończył się samobójczą śmiercią nastolatka, ofiary przestępstwa. 15-letni chłopiec nie wytrzymał presji, którą wywołały publikacje kontrolowanych przez partię Kaczyńskiego i Ziobry Radia Szczecin i TVP.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS i Solidarna Polska przekroczyły ostatnią granicę. 

Przekroczono ostatnią granicę, za którą pozostaje tylko natychmiastowe odsunięcie tych dwóch organizacji od władzy. Trudno o takich sprawach pisać. Pozostaje wielki szok, ból i wielka potrzeba sprawiedliwości. Wielka potrzeba pociągnięcia do odpowiedzialności ludzi, którzy swoją nienawiścią motywowaną politycznie doprowadzili do śmierci dziecka.

Nic nie zostanie zapomniane. 

Wplątanie dzieci w kampanię wyborczą i ujawnienie danych ofiar to przestępstwo, za które wszyscy, którzy rozsiewali te informacje odpowiedzą. W kampanii nienawiści uczestniczyło bardzo dużo pisowskich kont w sieci. Teraz w panice usuwają swoje wpisy.

Hieny ze Szczecina

PiS w mediach publicznych stworzył zorganizowaną grupę przestępczą do zniesławiania, znieważania i zastraszania ludzi opozycji.
Wszyscy funkcjonariusze tych mediów będą odpowiadać z art. 258 kk. A hieny ze Szczecina na pierwszym miejscu.