Solidarna Polska kontynuuje hejt na zmarłe dziecko i jego matkę. To obrona Ziobry?!

Jest bardzo prawdopodobne, że to polityczne kierownictwo Solidarnej Polski wydało dyspozycję prokuratorowi ze Szczecina, aby przekazał wrażliwe dane dziecka, ofiary pedofilii, i jego matki do mediów w celu uzyskania korzyści politycznych. Jeśli sprzedajny i dyspozycyjny prokurator zrobił to na polecenie przełożonych z Warszawy, popełnił nie tylko przestępstwo – to jego cywilny i zawodowy koniec. Będzie żył z piętnem mordercy niewinnego dziecka.

Solidarna Polska i jej trolle nie ucichły w obliczu tragedii jaką było zaszczucie dziecka. Dalej atakują i ujawniają kolejne wrażliwe informacje. To oznacza, że Zbigniew Ziobro panicznie się boi tej sprawy. Partia Ziobry i jej trolle popełniły więc bardzo poważny błąd – w obliczu śmierci dalej atakują. A to nawet w ludziach, którzy popierają aktualną władzę, budzi już bardzo głęboki sprzeciw.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie będzie dziwnym, jeśli autorzy tego hejtu, w tym trolle-pracownicy Ministerstwa Sprawiedliwości, działający za pieniądze budżetowe, zostaną nie tylko bardzo poważnie pociągnięci do odpowiedzialności, ale będą poddani, razem z funkcjonariuszami medialnymi wyjątkowemu ostracyzmowi społecznemu. Zostaną ujawnione nazwiska, adresy i wiele rzeczy się w ich życiu zmieni. Ludzie wyjdą na ulicę – bo została przekroczona ostatnia granica.

Hejt reżimu PiS i Solidarnej Polski doprowadził do śmierci niewinnego dziecka. Krew na rękach mają wszyscy, którzy z powodów politycznych zaatakowali Magdalenę Filiks i jej zmarłego syna. I nigdy tego nie darujemy  jako społeczeństwo.

Nigdy.