O co chodzi w ataku na tragicznie zmarłe dziecko posłanki Magdalena Filiks z PO? Krótkie ale celne podsumowanie napisał jeden z internautów portalu Reddit:

Był sobie pedofil, który molestował dzieciaka i jego siostrę. Został złapany, skazany, siedzi i odsiaduje wyrok, a dane pokrzywdzonych zostały utajnione przez sąd. Wszystko zadziało się jak powinno w takiej tragicznej sytuacji.

Tu cały na biało wchodzi Tomasz Duklanowski, dla którego żadne kur**two nie jest za brudne, a w pomoc przychodzi mu np. Rachoń i TVP Info. Wywala artykuł (przypominam, że gość siedzi już rok), że PO tuszuje sprawę i kryje pedofila, bo jak się okazuje matka dziecka i ten pedofil oboje są z PO. Co prawda z partii go na zbity pysk wywalili, a matka zrobiła wszystko żeby skurwiel poszedł siedzieć, no ale dla naszego redaktorzyny to żaden problem. W artykule daje informacje, które pozwalają bez problemu w kilka minut znaleźć dane osobowe ofiar… no i tak się dzieje. Wszyscy lokalnie się dowiadują, dzieciak nie wytrzymuje presji, popełnia samobójstwo wieszając się kilka tygodni temu.

Reklamy

No więc to co widzisz na ekranie i na paskach to reakcja naszej świeto**bliwej władzy na informację, że przyczynili się do śmierci niewinnego, skrzywdzonego dziecka. To wina PO? To wina matki, PO, pewnie Tusk sam dzieciakowi penisa do gardła wciskał. Generalnie ku**stwo tych kanalii przekroczyło wszelkie granice.” – napisał internauta.

Poprzedni artykułBartłomiej Graczak – obrzydliwa twarz TVP Nienawiść
Następny artykułZwyrodnialcy z PiS i Solidarnej Polski atakują nieżyjące dziecko i jego matkę. Rozliczymy was za to!