Szatan i demony są to istoty złe, które pragną nieszczęścia człowieka. Atakują człowieka, sprowadzają na niego nieszczęście. Zło nie jest jakąś abstrakcją, lecz oznacza osobę szatana, Złego, anioła, który sprzeciwił się Bogu. W przypadku ataku na niewinne dziecko, którego dopuścili się ludzie działający na zlecenie władzy, mamy do czynienia z czystym złem.

Słusznie napisał więc Tomasz Terlikowski, że to co media publiczne i prawicowe i część polityków PiS wyprawia w sprawie śmierci Mikołaja jest demoniczne. To czyste, systemowe zło. Banalne w swoich uzasadnieniach, ale nihilistyczne do szpiku kości.

Mamy w tej sprawie do czynienia z manifestacją szatana, złem w najczystszej postaci. Hejterzy na usługach władzy okazują się być demonami, działającymi tak, by niszczyć i – jak się okazuje – zabijać!

Reklamy

Cechami opętania i demonizmu jest agresja i przemoc oraz osobowość wieloraka. Takie zachowania można u nich obserwować: najpierw głęboki hejt i nienawiść a potem nagle udawanie niewiniątek, odwoływanie się do wiary, udawanie. Ci ludzie to słudzy szatana. Doprowadzili do śmierci niewinnego dziecka….

Poprzedni artykułSkąd Oskar Szafarowicz ma pieniądze? Firma i fundacja. Pytania, na które nie odpowiedział pisowski hejter.
Następny artykułNowe logo TVP Info robi furorę w sieci. “To ich prawdziwa twarz”