Jakże pomylili się marni doradcy Morawieckiego, sugerując na jednym spotkań w sztabie wyborczym PiS, że narzuci w kampanii wyborczej tematy wygodne dla Kaczyńskiego. Ten poważny błąd kosztować ich będzie nie tylko przegrane wybory, ale przede wszystkim możliwość odrzucania prezydenckiego sprzeciwu. Opozycja ma znakomity plan rozegrania PiS i Solidarnej Polski a Kaczyński będzie się mógł tylko przyglądać.

Co przeciętnego Polaka obchodzą dylematy pisowskich strategów? Codzienne problemy to drożyzna, brak perspektyw, bezrobocie, zagrożenie bezpieczeństwa, wysokie ceny, drożyzna na stacjach benzynowych Orlenu i tysiąc afer władzy. Codziennie dochodzi jakaś nowa! Polacy już zobaczyli, mimo starań TVP i innych klakierów politycznych, że Polska jest w tragicznej sytuacji a politycy władzy kradną na potęgę.

PiS się rozpada, atomizuje, afera goni aferę, jest coraz gorzej. A opozycja wręcz przeciwnie – ma pomysł, ma wizję i jest zdolna skutecznie rządzić. U Kaczyńskiego afera za aferą, w PO konstruktywna dyskusja i pomysły na niższe ceny. W PSL troska o rolników. Polska 2050 dba o gospodarkę. Każdy coś wnosi. PiS i Solidarna Polska masowo ograbiają budżet, zwiększają podatki.

Reklamy

PiS nie wygra tych wyborów w żadnym scenariuszu.

Poprzedni artykułTysiące ludzi na spotkaniach z Tuskiem, Kosiniakiem-Kamyszem i Hołownią
Następny artykułZdumiewające! Terlecki naprawdę w to wierzy?!