Morawiecki ujawnił program PiS: AntyTusk. Dla Polaków partia Kaczyńskiego nie ma nic.

Mateusz Morawiecki ma obsesję na punkcie Donalda Tuska. Wie, że nigdy mu nie dorówna ani stanowiskiem, ani poziomem. Co mu zostało? Kłamstwa. Mateusz Morawiecki był już dwukrotnie skazany sądownie za kłamstwa i zapewne będzie skazany znowu. Na spotkaniach w Polsce Morawiecki wpada w szał i co kilkanaście sekund opowiada Tusk, Tusk, Tusk.

Donald Tusk, podobnie jak inni przywódcy opozycji demokratycznej, ma program dla Polski. To rozliczenie PiS ze złodziejstwa, to obniżenie cen, to lepsza przyszłość naszego kraju. PO ma też pomysł na uproszczenie prawa. PSL chce lepszej edukacji i niższych cen energii oraz ciepła. Polska 2050 wie jak obniżyć ceny paliwa. A co chce Morawiecki? Tusk, Tusk, Tusk.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Obsesja premiera-kłamcy na punkcie Donalda Tuska jest zrozumiała. Boi się go, podobnie jak boi się go Kaczyński. Obawa wynika z tego, że Donald Tusk jest przywódcą formatu światwego. Morawiecki i Kaczyński to miernoty.

Opozycja demokratyczna wygra te wybory.