PSL chce ratować edukację. Pomoc dla nauczycieli, dzieci i rodziców

Polska szkoła jest w opłakanym stanie. Zalewska, Piątek a teraz Czarnek znikną, jako mierni politycy, ale zniszczenia po nich będziemy naprawiać wiele lat. Dlatego trzeba naprawić polską edukację, uczynić szkołę lepszą.

I właśnie owa lepsza szkoła to program ludowców, którzy doskonale rozumieją jak ważna jest edukacja dla przyszłości naszego narodu. Lepsza szkoła to wsparcie dla nauczycieli, którzy muszą więcej zarabiać, to wsparcie dla dzieci w postaci mniejszych klas i lepszego rozpoznawania ich możliwości oraz talentów, to wreszcie wsparcie dla rodziców.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Lepsza szkoła to program ludowców, który będzie wdrażany wtedy, gdy PSL dojdzie do władzy i będzie mógł się zająć sprawami edukacji. A pomysły ludowcy mają bardzo dobre – chcą szkołę odbiurokratyzować, zmienić rolę kuratorów z osób zajmujących się polityką na opiekunów dzieci i rodziców, chcą dać nauczycielom większą swobodę i ograniczyć ilość teoretycznych treści na rzecz praktyki i pracy w grupie.