Atak na dziecko posłanki Magdaleny Filiks doprowadził do śmierci niewinnego chłopczyka. Za tą zbrodnią stoją – według informacji ujawnionych przez media – takie ponure twarze reżimu PiS i Solidarnej Polski jak Dariusz Matecki i Tomasz Duklanowski. Polacy żądają rozliczenia ich bardzo surowo. Nikt w Polsce nie będzie mordował bezbronnych i niewinnych dzieci.

– Posłanka Filiks bała się o życie swoje i swoich najbliższych. Zapadl na nią wyrok. Takie coś dzieje się tylko w Rosji i na Białorusi. Rządzą nami bandyci, którzy zrobią wszystko, nawet wydając wyroki śmierci na oponentów politycznych – to jeden z komentarzy do tej ponurej sprawy. 

Reklamy

– Mechanikę sprawowania władzy PiS powielił od PPR. Lata 2015-2023 będą na kartach książek, ponurym okresem historii RP. A to co zrobili Magdzie Filiks na zawsze obciąży sumienia wszystkich w mniejszym i większym stopniu w budowanie tego układu nienawiści – napisał Krzysztof Brejza, komentując sprawę śmierci chłopczyka, dziecka posłanki.

– Ziobro to skorumpowany skurwiel, który ma krew na rękach. Najpierw była Blida, teraz niewinne dziecko. Nic dziwnego, że chodzi z bronią – skomentowała sprawę Bożena Matras – Hiller.

Pan Ziobro należy do parti, gdzie mało kogo interesuje prawo, to rasa panów, ma na sumieniu wiele osób (p. Blida, syn p. Poseł Filiks i tysiące ludzi) i śmieje się ofiarom w twarz – to komentarz internauty. 

Atak na posłankę Filiks to była zemsta za ujawnienie, że Lasy Państwowe zatrudniają fikcyjnie tego PiSowskiego hejtera Mateckiego – kolejny głos. 

– Macie krew na rękach. To nie pierwsza ofiara waszej niegodziwości – podsumowuje internauta.

Poprzedni artykułProwokacje TVPiS będą się powtarzać. Są bardzo zdesperowani
Następny artykułSzydło broni Jana Pawła II. Naprawdę, lepiej już by milczała…