Wygląda na to, że na terenie Polski swobodnie działają rosyjscy szpiedzy, którzy monitorują m.in. logistykę oraz infrastrukturę krytyczną. Pisowskie służby nic nie wykryły – dostały więc poważne ostrzeżenie od Amerykanów, którzy … wykryli działające tu siatki szpiegowskie – informuje Jan Piński, redaktor naczelny Wieści24.pl. Czy PiS działa na korzyść Putina? Takie pytania trzeba stawiać.

“Minister Kamiński informacje o rosyjskich szpiegach otrzymał od Amerykanów, którzy wykryli transmisje on-line z kamer zainstalowanych przez rosyjskich szpiegów. Został opieprzony, że zabezpieczenie kontrwywiadowcze ze strony Polski kompletnie nie działa” – ujawnił Jan Piński.
Dlaczego nie ma zabezpieczenia kontrwywiadowczego? Czyżby polskie służby celowo osłabiono, by działały na korzyść Rosji? Odpowiadać za to będzie tylko i wyłącznie rząd PiS, który już wcześniej kolaborował z sojusznikami Rosji – Le Pen, Orbanem i Salvinim. Rozmowy z tymi zdrajcami Europy prowadził nie kto inny a Jarosław Kaczyński z udziałem Mateusza Morawieckiego.
https://twitter.com/jzpinski/status/1636343158719098880

 

Poprzedni artykułInflacja to oficjalnie 18,4% ale odczuwamy ją jako 50% podwyżkę cen!
Następny artykułWielka porażka CBA. Sąd odrzucił wniosek o areszt prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego