Matecki, Szafarowicz, Duklanowski to nazwiska osób, które publikowały informacje pozwalające zidentyfikować ofiarę pedofilii. Chłopczyk, zaszczuty przez hejterów, popełnił samobójstwo. Nie ma i nie będzie zgody ma mordy polityczne i atakowanie dzieci dla korzyści politycznych. PiS i Solidarna Polska przekroczyły ostatnią granicę. Nie ma tolerancji dla takich  zachowań, nie będzie przebaczenia. Zapowiada to między innymi Donald Tusk.

Hejterzy, którzy dla politycznych i finansowych korzyści atakowali dziecko i jego mamę, posłankę Filiks, zostaną osądzeni i zapewne trafią na wiele lat do więzienia. Będzie to nie tylko wyrok sprawiedliwy ale przede wszystkim mający znaczenie wychowawcze i odstraszające. PiS i Solidarna Polska posługują się hejtem i nienawiścią aby osiągać swoje korzyści polityczne. Kiedy ofiarą pada niewinne dziecko, trzeba powiedzieć im nie tylko stop. Trzeba im powiedzieć jasno: WON. Wszyscy won.

Żadne Mateckie, Rachanie, Szafarowicze i Duklanowscy nie będą prowadzić nagonki na niewinne dzieci. Nie będą więcej atakować ludzi. Nie będą rozsiewać nienawiści i hejtu. DOŚĆ TEGO.

Reklamy

Dlatego wszyscy musimy działać, aby wygrała demokratyczna opozycja, bo dzisiaj układ władzy stara się hejterów chronić. Dzisiaj prokuratura sterowana politycznie nie jest zdolna wymierzyć w imieniu społeczeństwa sprawiedliwości. Wygrana koalicji partii demokratycznych umożliwi wsadzenie za kraty ludzi, którzy nienawiść rozsiewają na codzień.

Sprawiedliwość zatriumfuje. Zwyciężymy.

 

 

Poprzedni artykułZiobro z pistoletem to przede wszystkim tchórzostwo. Co tak naprawdę kryje się za tą bronią?
Następny artykułUrszula Pasławska mów jak jest: PiS miał 7 lat by polepszyć życie na wsi. Nie zrobiono nic!