Agresja, która w ostatnich latach przekroczyła wszelkie granice, stała się formą wyrażania poglądów. Nic się nie zmieniło po śmierci Pawła Adamowicza czy po wydarzeniach ostatnich tygodni, po śmierci dziecka . To się zakończy wraz z wyborami, zwycięży opozycja demokratyczna – uważa posłanka Urszula Pasławska z PSL.

PiS miał 7 lat by polepszyć życie na wsi. Nie zrobiono nic – mówi Pasławska. Ludowcy przypominają, że jedną z obietnic Kaczyńskiego było zwiększenie wysokości dopłat dla rolników. Tymczasem mamy do czynienia z gwałtownym wzrostem biedy a wsie pustoszeją.

Reklamy

– Tłumaczenia rządzących ws. kryzysu na rynku zboża są śmieszne Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu. Alarmowaliśmy o problemie w połowie ub. roku. PiS i ich komisarz w UE nie zrobili nic. Przyszedł czas rozliczeń. Minister Kowalczyk do dymisji – mówi Pasławska. I dodaje, że cały ten rząd to nieudacznicy, którzy nie są w stanie polepszyć życia Polaków.

– Polacy chcą zmiany. Mają dość tych konfliktów. Chcą godnie żyć i lepiej zarabiać. Dzisiaj dopadła ich PiSinflacja, ceny energii, ciepła i paliwa są rekordowo wysokie. Zmienimy to – obiecują ludowcy.

Poprzedni artykułHejterzy z PiS i Solidarnej Polski, którzy zaszczuli niewinne dziecko, pójdą do więzienia!
Następny artykułPopatrzcie na tą pełną nienawiści i chciwości twarz. Zarabia na naszej krzywdzie!