W niektórych trwa histeria, związana z wyborami. Opozycja demokratyczna jest atakowana, przytacza się różne opinie, badania i tym podobne. Celem jest oczywiście podział opozycji i wywołanie wrażenia, że ma jakieś kłopoty. W rzeczywistości opozycja ma porozumienie ponad podziałami i ma pomysł jak wygrać.

Donald Tusk, Władysław Kosiniak-Kamysz, Szymon Hołownia czy Włodzimierz Czarzasty przygotowali porozumienie, które gwarantuje wygraną w Senacie. Jednocześnie rozmawiają na temat współpracy w Sejmie.

Reklamy

Partie opozycji demokratycznej mają świadomość, że potrzebują porozumienia także co do Sejmu. Niezależnie więc od kwestii Senatu rozmowy na temat współpracy w Sejmie i priorytetów trwają, chociaż poza okiem kamer. Powstała m.in. wspólna lista spraw.

Rozmowy opozycji budzą przerażenie w PiS, które wysyła do mediów fejk newsy na temat rzekomych podziałów.

A my możemy pomóc w wygranej opozycji. Jak? Choćby przeciwstawiając się zalewowi kłamstw i propagandy PiS: kolportując w sieci Listę 1000 Afer PiS i Solidarnej Polski, drukując też odpowiednie hasła i wieszając u siebie w domach i w miejscach publicznych. Działanie to podstawa!

Nie siedź z założonymi rękoma – działaj!

Poprzedni artykułJak odebrać pieniądze, które propagandziści zarobili na okłamywaniu Polaków?
Następny artykułAnna Moskwa pokazała swoją putinowską twarz. Najpierw zabierze paszporty opozycji, potem społeczeństwu