PiS oznacza biedę i słabą Polskę. Nie możemy na to pozwolić

Z wypowiedzi polityków PiS widać wyraźnie, że partia ta nie ma żadnego pomysłu na Polskę a jej potencjał się wyczerpał. Hasełka, które głoszą Kaczyński, Morawiecki czy Szydło sprowadzają się do jednego: oni chcą trwać przy korycie.

PiS doprowadził do gwałtownego zubożenia społeczeństwa. Wysokie ceny energii, ciepła, paliwa wywołały inflację a ta spowodowała wzrost cen w sklepach. Dzisiaj nikogo w naszym kraju nie obchodzi wstawanie z kolan czy walka ideologiczna, bo panuje bieda. I nawet ludzie, którzy do niedawna dobrze zarabiali, teraz są zmuszeni mocno oszczędzać. Wchodzą do sklepu i widzą ów pisowski „dobrobyt” – pomidory po 50 zł.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS oznacza biedę i słabą Polskę. Polskę, która nie ma pieniędzy, Polskę w której nie ma sprawiedliwości a na wyrok sądu trzeba czekać latami. Polskę, która jest podzielona, pokłócona, pełna kłamstwa.

Takiego kraju nie chcemy.