Joanna Borowiak z PiS (znana ze słów „trzeba anulować bo przegramy”) uznała, że pochwali się na swoim facebooku przekazaniem wozu strażackiego (kupionego z naszych podatków). Ten rzekomy sukces pani poseł został dostrzeżony, przede wszystkim przez …. jej asystentki.

Ta sprawa nie tylko pokazuje zakłamanie i hipokryzję PiS ale również zerowe poparcie dla tej partii. Jeśli post posłanki jest polubiony tylko przez pracowniczki biura, to trzeba przyznać, że sprawa po prostu żenuje.

Reklamy

Ludzie mają dosyć PiS. Mają też dosyć tego systemu łapowniczego dla swoich, gdzie partia Kaczyńskiego rozdaje wybranym cenne samochody jak tutaj, bo to przypominacileka, komunę. Nie może być tak, że o dawaniu auta do gaszenia pożarów decyduje partia! PiS stworzył system korupcjogenny  chory i na wskroś komunistyczny.

Wszyscy Polacy i wszystkie miejscowości muszą mieć równy dostęp do takich wozów strażackich. Dlatego w najbliższych wyborach każdy kto został pominięty, wykluczony, czuje się przez PiS pokrzywdzony, wszyscy mieszkańcy miejscowości, które PiS omija i z nich ucieka, wszyscy musimy głosować na partie opozycji demokratycznej: czyli przede wszystkim na PSL, PO, Polskę 2050 i inne.

Bo nie ma zgody na dzielnie Polski na lepsza i gorszą. Nie ma zgody na szkalowanie miejscowości bo wybrały kogoś innego. Nie będzie zgody na łapownictwo pisowskie. DOŚĆ TEGO.

Poprzedni artykułPodręczne: Polska piekłem dla kobiet. W efekcie polityki PiS są własnością Kaczyńskiego
Następny artykułDramatyczne dane z gospodarki. Idziemy na dno!