Kilka tygodni temu niewinne dziecko, zaszczute przez hejt PiS i Solidarnej Polski, popełniło samobójstwo. Odpowiedzialność za tą śmierć spada na takich ludzi jak Dariusz Matecki, Tomasz Duklanowski i Oskar Szafarowicz. To oni, wspierani przez innych, kolportowali w sieci materiały, pozwalające zidentyfikować dziecko. To oni uruchomili machinę zła, która spowodowała że chłopczyk nie żyje.

W Polsce nie ma i nie będzie zgody na mordy polityczne. Duklanowski, Szafarowicz i Matecki nie tylko trafią do piekła, przede wszystkim powinni trafić do więzienia. Kłamstwa i nienawiść, które rozsiewali, to największa zbrodnia jaką można popełnić na niewinnym dziecku.

Reklamy

Matecki, Szafarowicz i Duklanowski zrobili to z powodu polityki. Ich nazwiska, rodziny i okryły się wieczną hańbą. Należy ich wykluczyć z cywilizowanego społeczeństwa, nie witać ich, nie podawać ręki. Niech w więzieniu „chwalą się” tym co zrobili. Niech powiedzom współwięźniom jak na polecenie polityków szczuli na dziecko za pieniądze.

Dla Duklanowskiego, Szafarowicza i Mateckiego nie ma przebaczenia. Nie ma litości. Jest tylko ostracyzm i surowe wyroki.

Poprzedni artykułAfera w Lasach Państwowych. Dyrektor Józef Kubica popełnił przestępstwo?
Następny artykułKompromitacja władzy na konferencji o lasach. Ujawnili straszną prawdę o wycince historycznej puszczy