Złodziejstwo, korupcja, kolesiostwo, nepotyzm – PiS i Solidarna Polska są partiami, które codziennie okradają Polaków i powodują, że nasz kraj zamiast się rozwijać, marnieje w oczach. Jest to efekt polityki kradzieży pieniędzy z budżetu państwa, która polega na transferowaniu pieniędzy do organizacji i osób powiązanych z PiS, tworzeniu fikcyjnych miejsc pracy oraz płaceniu nierynkowych, znacznie wyższych niż normalnie wynagrodzeń.

Działania PiS mają jeszcze jedną ciemną stronę, o której mówi się zbyt mało: nasz kraj przestał się z tego powodu rozwijać. Partie Kaczyńskiego i Ziobry wydają tyle pieniędzy na swoje zachcianki, że umęczona Polska nie jest już w stanie tego utrzymać. Firmy padają, wysokie podatki, wysokie ceny paliw i energii powodują, że są niekonkurencyjne, usługi i towary znacząco podrożały, gospodarka zwalnia.

Reklamy

Polska, która kiedyś była tygrysem gospodarczym Europy dzisiaj się zwija. Firm upada więcej niż powstaje, ludzie nie mają na jedzenie, oszczędzają na każdym kroku. Jest bardzo źle. Nasz kraj przestał się rozwijać. W poszukiwaniu lepszego losu Polacy wyjeżdżają zagranicę.

Do tego doprowadzili Kaczyński i Zobro.

Poprzedni artykułWszystkie tajemnice Kaczyńskiego. Brutalna kampania wyborcza narzucona przez PiS uderzy w prezesa
Następny artykułAfera w Lasach Państwowych. Dyrektor Józef Kubica popełnił przestępstwo?