Popatrzcie na tą twarz, na której widać nienawiść, hejt i zakłamanie. Jarosław Kaczyński jest właśnie taką twarzą. To człowiek po którym wprawne oko od razu dostrzeże to, co próbuje się ukryć: złość. Te emocje Kaczyńskiego obecne są w działaniu całego PiS.

PiS i Solidarna Polska to partie, które działają bez zasad, bez kodeksu moralnego, bez oglądania się na koszty. Ich celem jest władza za wszelką cenę, bez patrzenia jakie są efekty dochodzenia do władzy.

Reklamy

Jest to sposób działania organizacji przestępczych czy wręcz mafijnych, narzucony właśnie przez Kaczyńskiego. To twarz nienawiści, hejtu i zakłamania, która wszystko niszczy. Ten człowiek, nie oglądając się na cierpienie rodziców chorych dzieci, pozwala na to by taki Łukasz Mejza startował z list PiS. Ten człowiek dał zgodę na podsłuchiwanie adwokatów, działaczy przeciwnych władzy, prokuratorów, opozycji. Tworzy państwo putinowskie, państwo zła i nienawiści nawet wobec własnych obywateli.

Wystarczy spojrzeć na tą obrzydliwą, zakłamaną twarz, by to dostrzec. Małe rozbiegane chytre oczka, łgarstwa i ogromna doza nienawiści.

 

Poprzedni artykułLasy Państwowe wystawią 5 tysięcy billboardów dla PiS i Solidarnej Polski. To przestępstwo?!
Następny artykułMorawiecki to twarz chciwości i cynizmu