Lasy Państwowe wystawią 5 tysięcy billboardów dla PiS i Solidarnej Polski. To przestępstwo?!

Dyrektor Lasów Państwowych będzie miał kolejny problem z organami ścigania? Okazuje się, że Józef Kubica rozesłał polecenie, aby każdy z nadleśniczych znalazł 10 miejsc na billboardy przy ruchliwych drogach. Łącznie będzie to prawie 5000 billboardów.

Udział w kampanii wyborczej PiS i Solidarnej Polski to przestępstwo z art. 231 Kodeksu Karnego: żaden urzędnik państwowy nie ma prawa robić czegoś, co nie jest opisane w ustawie. Przestępstwo może popełnić nie tylko dyrektor Kubica ale tez każdy nadleśniczy, który przyłoży rękę do tego haniebnego procederu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Billboardy mają być elementem kampanii wyborczej PiS i Solidarnej Polski, pod płaszczykiem promocji Lasów Państwowych. Jednak owa promocja to fikcja, co zresztą niechcący przyznał sam Kubica, gdy na konferencji prasowej Lasów Państwowych ogłosił otwarcie kampanii wyborczej.

Sąd może nie być zbyt łaskawy dla dyrektora i jego ludzi – w Polsce panuje powszechna nienawiść do PiS.